KONST / Litografier / Färglitografier 13545496
nr 1354 5496
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografier, 4 st, Hamnmotiv, 1950/60-tal, 75-310-upplaga. Signerad. Motivet: 20x60-21x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:28:30
100 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann